Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu.
Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.

Zgadzam się Więcej informacji

EGGWAY

Eggway to nowy system transportowy firmy Facco, nie mający sobie równych na rynku. Zastosowany w nim łańcuch posiada podwójną strukturę i jest wykonany ze stali hartowanej, dając tym samym dodatkowe rezultaty:
  • tarcie zostało zmniejszone o 25%, z racji zastosowania plastikowych prowadnic
  • wzmocniono wytrzymałość spawów
  • zapewniono równomierne przemieszczanie się łańcucha
  • zminimalizowano ilość stłuczek.
Napęd
Zastosowano dwa systemy napędowe: końcowy i pośredni. Na jednym wałku przelotowym zamontowano dwa koła zębate sprzęgnięte z motoreduktorem, co dało gwarancję prawidłowego i cichego działania całego urządzenia. Łańcuch porusza się ze stałą prędkością, nie ulegając drganiom. Nie ma potrzeby instalowania specjalnych prowadnic wykonanych ze stali, które powodowałyby dodatkowe tarcie i zużywanie się łańcucha.

Przekładnia
System przekładniowy został wykonany z dwóch kół zębatych zamontowanych na wałku przelotowym: prędkość nadmiaru łańcucha jest zawsze jednakowa, co daje gwarancję dobrego funkcjonowania.

Zakręty
Są wykonane z aluminium anodyzowanego, za pomocą specjalnego tłoczenia, co dało gwarancję wysokiej dokładności. Celem zapewnienia właściwego transportowania jaj wyposażono je w specjalne plastikowe profile.

Prowadnice boczne
Wykonane są z aluminium anodyzowanego, za pomocą specjalnego tłoczenia, co dało gwarancję wysokiej dokładności. Zaopatrzono je w specjalne plastikowe profile celem zapewnienia właściwego transportowania jaj.

Łącznik teleskopowy
Jego celem jest zapewnienie prawidłowego przemieszczania się Liftera na poszczególne piętra baterii oraz dobrego łączenia się części stałej i ruchomej transportera.

Proponowane przez nas szerokość transportera jaj:

[mm]Wydajność [jaj/godz.]
40025.000
500
35.000
60045.000
80065.000
        
Liczenie jaj
Zastosowany system pozwala na dokładne sczytywanie ilości zebranych jaj. Liczenie odbywa się za pomocą specjalnego licznika zamontowanego przy taśmie jutowej lub na Eggway-u.
Zebrane w ten sposób informacje są automatycznie przesyłane do centrali, która może jednocześnie sczytywać dane z 300 liczników, archiwizować je i dokonywać ich wydruku.
Dokładność licznika wynosi 0,5/1000.
 
copyright © 2016 | projekt serwisu IRN Multimedia | oprogramowanie choruzy.pl